KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14912020

nr 1491 2020

Akvarell

WOLFGANG REHBACH. Stora Gråmunkegränd, Storkyrkan, Gamla Stan. Signerad. Akvarell, 65x45 cm, yttermått inklusive ram: 81x59 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 26 september 2022
kl 19:55:06

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm